Absolwenci Lata 1980-1989

Rok 1980
1. Chłopek Emilia – akordeon
2. Andrys Małgorzata – fortepian
3. Borowczak Mariola – fortepian
4. Gondek Elżbieta – fortepian
5. Kulik Alicja – fortepian
6. Haüser Piotr – wiolonczela
7. Leśnik Szymon – fortepian
8. Haüser Zbigniew – akordeon
9. Rzepa Grażyna – fortepian
10. Heinke Renata – fortepian
11. Utrata Maria – fortepian
12. Kluj Tomasz – akordeon
13. Zieliński Piotr – fortepian
14. Fabisiak Marek – trąbka
15. Szutta Małgorzata – fortepian
16. Leśnik Ireneusz – skrzypce
17. Kanduła Rafał – akordeon
18. Borowicz Ireneusz – akordeon
19. Hała Ewa – akordeon
20. Fischbach Andrzej – akordeon
21. Adamczak Sabina – skrzypce
22. Borowicz Jarosław – trąbka
23. Kabza Artur – klarnet
24. Idaszak Ewa – śpiew
25. Buda Kazimierz – akordeon
26. Halczuk Piotr – trąbka
26. Mańczyński Piotr – fortepian
27. Lange Iwona – fortepian
28. Masiewicz Alicja – skrzypce
29. Olejniczak Maria – fortepian
30. Rybak Hanna – fortepian
31. Radoła Lilla – akordeon
32. Staniszewska Beata – fortepian
33. Siwińska Ewa – fortepian
34. Skrzypcak Andrzej – akordeon
35. Skrzypcak Grzegorz – saksofon
36. Śliwa Maria – fortepian
37. Wolna Jolanta – fortepian
Rok 1981
1. Kapelska Ewa – fortepian
2. Wontor Bogusław – fortepian
3. Gondek Monika – fortepian
4. Pikuła Tomasz – fortepian
5. Gryska Sławomir – akordeon
6. Kropp Marek – akordeon
7. Fischbach Marek – skrzypce
8. Koza Janusz – skrzypce
9. Bułgajewski Robert – wiolonczela
10. Szczapa Małgorzata – fortepian
11. Szwat Beata – fortepian
12. Gołek Beata – fortepian
13. Bielaszewski Robert – akordeon
14. Dzudziński Przemysław – skrzyp
15. Szczapa Mirosław – flet
16. Wachoński Mariusz – klarnet
17. Wachowski Andrzej – klarnet
18. Sieradzki Wojciech – saksofon
19. Basiński Andrzej – trąbka
Rok 1982
1. Śmierzchała Tomasz – fortepian
2. Kaczmarek Dariusz – fortepian
3. Skotarczyk Jarosław – fortepian
4. Krajewska Małgorzata – fortepian
5. Heinke Grażyna – fortepian
6. Komarnicka Anna – fortepian
7. Piter Waldemar – akordeon
8. Owczarczak Rafał – akordeon
9. Kitta Magdalena – skrzypce
10. Kosicka Renata – skrzypce
11. Pluskota Barbara – fortepian
12. Gondek Elżbieta – fortepian
13. Basińska Alicja – fortepian
14. Siwińska Ewa – fortepian
15. Chłopek Emilia – akordeon
16. Haüser Zbigniew – akordeon
17. Haüser Piotr – wiolonczela
18. Górska Sylwia – fortepian
19. Mania Barbara – fortepian
Rok 1983
1. Kołata Beata – fortepian
2. Szajek Renata – fortepian
3. Tomczak Katarzyna – fortepian
4. Kośmider Joanna – fortepian
5. Małycha Dorota – fortepian
6. Chłopek Ireneusz – akordeon
7. Kozak Jarosław – akordeon
8. Stermolewski Rafał – akordeon
9. Kluj Maria – skrzypce
10. Fukowska Aldona – fortepian
11. Kapelska Ewa – fortepian
12. Idaszak Ewa – śpiew
13. Nowacki Jan – róg
Rok 1984
1. Gruszczyńska Dagmara – fortep.
2. Kapelska Anna – fortepian
3. Frącek Beata – fortepian
4. Koza Maria – fortepian
5. Śmierzchała Piotr – fortepian
6. Kaźmierczak Urszula – fortepian
7. Klugiewicz Sławomir – akordeon
8. Grześko Robert – akordeon
9. Feliksiak Robert – akordeon
10. Kurosz Beata – fortepian
11. Kurosz Irena – fortepian
12. Kurosz Jolanta – fortepian
13. Śmierzchała Tomasz – fortepian
14. Skotarczyk Jarosław – fortepian
15. Komarnicka Anna – fortepian
16. Zieliński Piotr – fortepian
17. Heinke Grażyna – fortepian
18. Krajewska Małgorzata – fortep.
19. Piter Waldemar – akordeon
20. Kosicka Renata – skrzypce
21. Sierszulski Adam – gitara
22. Kołodziej Robert – trąbka
23. Kropp Marek – saksofon
24. Olszewski Jarosław – akordeon
Rok 1985
1. Kłosiak Renata – fortepian
2. Perek Alicja – fortepian
3. Frącek Ewa – fortepian
4. Gondek Piotr – wiolonczela
5. Kołata Beata – fortepian
6. Kośmider Joanna – fortepian
7. Piosik grzegorz – akordeon
8. Bartkowiak Alicja – akordeon
9. Olszewski Jarosław – akordeon
10. Mania Dorota – wiolonczela
11. Sieradzki Wojciech – obój
Rok 1986
1. Rugała  Lucyna – fortepian
2. Fabian Monika – fortepian
3. Sołtysik Wiesław – fortepian
4. Sołtysik Krzysztof – fortepian
5. Borowicz Joanna – fortepian
6. Gondek Barbara – fortepian
7. Kluj Monika – skrzypce
8. Fritschke Hanna – skrzypce
9. Fukowska Anna – flet
10. Zgoda Tomasz – róg
11. Skrzypczak Beata – fortepian
12. Budych Magdalena – fortepian
13. Hegenbard Alina – fortepian
14. Szczeszek Witold – akordeon
15. Tomiak Leszek – akordeon
16. Marek Jarosław – akordeon
17. Hegenbart Renata – fortepian
Rok 1987
1. Gębarowska Emilia – fortepian
2. Mania Anna – skrzypce
3. Nawrot Mirosław – akordeon
4. Nawrot Rafał – akordeon
5. Zgoda Joanna – fortepian
6. Wower Ilona – wiolonczela
7. Pyszkowska Magdalena – flet
8. Kowalkiewicz Joanna – flet
9. Zborała Elżbieta – flet
10. Pyszkowski Tadeusz – trąbka
Rok 1988
1. Centkowski Damian – fortepian
2. Kocka Aneta – fortepian
3. Modrzyk Anna – fortepian
4. Perek Aneta – fortepian
5. Owczarczak Jacek – akordeon
6. Janik Damian – skrzypce
7. Kręcichwost Lidia – flet
8. Sołtysik Krzysztof – klarnet
9. Sołtysik Wiesław – fortepian
10. Śmierzchała Piotr – klarnet
11. Gondek Barbara – fortepian
12. Suwiczak Małgorzata – fortepian
13. Wardowska Beata – akordeon
Rok 1989
1. Bacherek Urszula – fortepian
2. Białas Magdalena – fortepian
3. Janik Joanna – fortepian
4. Kny Jacek – fortepian
5. Nowak Małgorzata – fortepian
6. Hildebrand Dariusz –akordeon
7. Kucharski Robert – akordeon
8. Nowak Marcin – akordeon
9. Szulc Małgorzata – skrzypce
10. Brumma Krzysztof –wiolonczela
11. Kostera Małgorzata – fortepian
12. Michalczak Michał – klarnet
13. Szulc Błażej – klarnet
14. Tomiak Szymon – róg
15. Silski Witold – puzon
16. Mania Dorota – śpiewa