Absolwenci Lata 2000-2009

Lata 2000 – 2009
Rok 2000
1. Trochanowska Katarzyna – fortep.
2. Gołek Kornelia – fortepian
3. Kruszyna Marek – fortepian
4. Strugła Piotr – akordeon
5. Janeczek Agata – skrzypce
6. Fleiszerowicz Patrycja – wiol.
7. Suchorska Antonina – wiol.
8. Patalas Daniel – gitara
9. Bocer Anna – gitara
10. Gmiąt Filip – akordeon
11. Pruss Michał – klarnet
12. Mai Jarosław – klarnet
13. Witt Katarzyna – flet
14. Hirt Anna – flet
15. Czaczyk Tomasz – perkusja
Rok 2001
1. Skotarczyk Natalia – fortepian
2. Skotarczyk Ewa – fortepian
3. Dec Urszula – fortepian
4. Kluj Szymon – fortepian
5. Kluj Alicja – fortepian
6. Kugielska Katarzyna – fortepian
7. Langa Natalia – fortepian
8. Plucińska Aleksandra – fortepian
9. Kapiński Maciej – gitara
10. Kut Katarzyna – wiolonczela
11. Pawłowska Małgorzata – skrzypce
12. Szwerbel Katarzyna – skrzypce
Rok 2002
Rok cykl 6–letni
1. Borkowska Monika – fortepian
2. Loba Robert – fortepian
3. Tobys Monika – fortepian
4. Karcz Magdalena – fortepian
5. Karcz Anna – fortepian
6. Wójcik Ewa – fortepian
7. Iwasiewicz Karolina – fortepian
8. Hajduk Maciej – fortepian
9. Sadowska Joanna – gitara
10. Nowaczyk Magdalena – gitara
11. Szalewicz Izabela – akordeon
12. Tomiak Adrian – akordeon
13. Witt Tomasz – akordeon
14. Kropp Damian – akordeon
15. Witt Magdalena – akordeon
16. Pawłowski Jacek – skrzypce
17. Droździk Patrycja – wiolonczela
18. Wachowski Rafał – wiolonczela
19. Garstka Zuzanna – fortepian
Rok cykl 4–letni
20. Jankowski Gracjan – trąbka
21. Zych Justyna – fortepian
22. Janeczek Mateusz – klarnet
23. Szalewicz Aneta – akordeon
24. Taberska Marta – flet
Rok 2003
Rok cykl 6–letni
1. Kostera Anna – fortepian
2. Szczechowiak Marcin – akordeon
3. Błędniak Joanna – fortepian
4. Deskiewicz Julia – fortepian
5. Szczepaniak Patrycja – fortepian
6. Maćkowiak Aleksandra – fortepian
7. Stankiewicz Patrycja – fortepian
8. Stankiewicz Adrianna – fortepian
9. Wilkońska Katarzyna – fortepian
10. Wachowska Julia – gitara
11. Berlińska Jagoda – akordeon
12. Wawrzyńska Ewelina – akordeon
13. Leśnik Bartosz – akordeon
14. Stachecka Julita – wiolonczela
15. Buda Alicja – skrzypce
Rok cykl 4–letni
16. Kiesiak Agata – gitara
17. Szwarc. Iga – flet
18. Dzikowska Paulina – fortepian
19. Drozd Karolina – gitara
20. Szpak Karol – klarnet
21. Napierała Sandra – klarnet
22. Pawłowska Małgorzata – skrzypce
23. Kaiser Adam – trąbka
Rok 2004
Rok cykl 6–letni
1. Kocur Łukasz – akordeon
2. Szaferska Joanna – fortepian
3. Bok Kamila – fortepain
4. Łakoma Ewelina –  fortepian
5. Kropp Patrycja – fortepian
6. Pawłowska Marzena – fortepian
7. Biniaś Wojciech – fortepian
8. Małycha Natalia – fortepian
9. Wójcik Magdalena – fortepian
10. Trzaskowska Aleksandra – fortepian
11. Liman Karolina – skrzypce
12. Bąbelek Paulina – wiolonczela
13. Kędziora Marek – klarnet
Rok cykl 4–letni
14. Kut Katarzyna – gitara
15. Dąbrowska Lidia – akordeon
16. Kurzawa Joanna – flet
17. Jankowski Maciej – klarnet
18. Borkowski Łukasz – perkusja
19. Mróz Paulina – róg
20. Repich Joanna – róg
21. Ratajczak Przemysław – saksofon
22. Fleiszerowicz Patrycja – saksofon
Rok 2005
Rok cykl 6–letni
1. Motylińska Karolina – fortepian
2. Biniaś Zuzanna – fortepian
3. Jankowiak Anna – fortepian
4. Janeczek Stefania – fortepian
5. Mai Katarzyna – fortepian
6. Szkudlarek Eliza – fortepian
7. Hajduk Wojciech – fortepian
8. Budych Mateusz – trąbka
9. Klorek Krzysztof – akordeon
10. Bordych Marta – akordeon
11. Kurzawa Aleksandra – akordeon
12. Molenda Daniel – akordeon
13. Szpak Wioletta – gitara
14. Górna Sylwia – skrzypce
15. Drzewiecka Paulina – wiolonczela
16. Marek Weronika – flet
Rok cykl 4–letni
17. Mikułko Damian – trąbka
18. Kaczmarek Natalia – akordeon
19. Michalszczak Natalia – gitara
20. Griesche Małgorzata – skrzypce
21. Brodowiak Marcin – perkusja
22. Motylińska Patrycja – róg
23. Stopierzyński Waldemar – puzon
24. Maćkowiak Aleksandra – fortepian
25. Kurlus Kamila – flet
26. Radny Artur – trąbka
Rok 2006
Rok cykl 6–letni
1. Hajduk Karolina – fortepian
2. Chromiński Rafał – fortepian
3. Lorenc Paulina – skrzypce
4. Anczurowska Patrycja
5. Orzeszko Wojciech – akordeon
6. Pietrzak Bartosz – akordeon
7. Poźniak Oskar – trąbka
8. Kut Michał – gitara
9. Kut Bartłomiej – gitara
10. Orzechowska Iwona – wiolonczela
Rok cykl 4–letni
11. Błędniak Joanna – fortepian
12. Klorek Marcin – klarnet
13. Szuwarska Adrianna – klarnet
14. Witt Tomasz – saksofon
15. Zieliński Dawid – trąbka
16. Bąbelek Paulina – wiolonczela
17. Kłos Aleksandra – flet
Rok 2007
Rok cykl 6–letni
1. Wojciechowska Laura – fortep
2. Adamczak Piotr – fortepian
3. Ciążyńska Justyna – skrzypce
4. Gołek Tomasz – akordeon
5. Łodyga Łukasz – akordeon
6. Łodyga Patryk – akordeon
7. Miler Zuzanna – wiolonczela
Rok cykl 4–letni
8. Kropp Patrycja – fortepian
9. Słocińska Martyna – klarnet
10. Nyga Radosław – trąbka
11. Różycki Karol – perkusja
12. Lewandowski Jakub – perkusja
13. Zielinski Dawid – perkusja
14. Kocur Łukasz – saksofon
15. Heyduk Alicja – flet
16. Koźlicka Anna – flet
17. Pietrzak Filip – klarnet
18. Mańczyński Rafał – gitara
Rok 2008
Rok cykl 6–letni
1. Młodystach Wiktoria – skrzypce
2. Wawrzyński Robert – klarnet
3. Skotarczyk Klaudia – fortepian
4. Weber Antonina – wiolonczela
5. Mleczak Martyna – wiolonczela
6. Kaiser Łukasz – perkusja
Rok cykl 4–letni
7. Miebs Grzegorz – fortepian
8. Wróbel Aleksandra – fortepian
9. Chromiński Rafał – fortepian
10. Klorek Krzysztof – akordeon
11. Molenda Tomasz – akordeon
12. Ochocka Dorota – flet
13. Tomińska Ewelina – flet
Rok 2009
Rok Cykl 6 letni
1. Budnikm Barbara – fortepian
2. Fedoruk Katarzyna – fortepian
3. Jankowiak Paulina – fortepian
4. Feliś  Natalia – fortepian
5. Miler Michalina – skrzypce
Rok Cykl 4–letni
6. Lachmann Barbara – fortepian
7. Spychała Patrycja – fortepian
8. Kliemann Sławomir – akordeon
9. Kamiński Michał – trabka
10. Malinowska Dominika – klarnet
11. Knobel  Adam – klarnet
12. Adamczak Piotr – klarnet
13. Janowska Hoacynta – flet
14. Markuc Angelika – róg