Absolwenci Lata 2010-2015

Lata 2010 – 2015
Rok 2010r
 Cykl 6–letni
1. Małycha Paulina – fortepian
2. Wawrzyński Bartosz – fortepian
3. Szaferska Beata – fortepian
4. Smierzchała Michał – fortepian
5. Lauba Monika – akordeon
6. Marchwicki Jacek – akordeon
7. kaczmarek Aleksandra – skrzypce
8. Zdunek Małgorzata – wiolonczela
 Cykl 4–letni
1. Łodyga Łukasz – saksofon
2. Marchwicka Weronika – fortepian
3. Szaj Kornelia – akordeon
4. Kaczmarek maciej – trąbka
5. Tadeusz Renata – klarnet
6. Poźniak Oskar – gitara
7. Michalczak Mateusz – gitara
8. Drozda Angelika – gitara
9. Różycki Karol – gitara
10. Janowska Karolina – skrzypce
11. Sielicka Paulina – skrzypce
12. Mrozkowiak Igor – waltornia
13. Skubiszyński Mateusz – trąbka
Rok 2011
Cykl 6-letni
1. Suchorski Marek – fortepian
2. Jazdon Anna – fortepian
3. Kiniorska Weronika – fortepian
4. Szuwarska Urszula – fortepian
5. Szuwarski Robert – akordeon
6. Weber Zuzanna – skrzypce
7. Szulc Agata – skrzypce
Cykl 4-letni
1. Kowalewski Kamil – fortepian
2. Kowalewski Dawid – fortepian
3. Tratwal Monika – akordeon
4. Kleimann Edyta – akordeon
5. Berger Jakub – trąbka
6. Urbanowicz Jan – trąbka
7. Taberski Mikołaj – klarnet
8. Tomińska Ewelina – flet
9. Szaferska Joanna – klarnet
10. Wojciechowska Laura – klarnet
11. Grocholewska Adrianna – róg
12. Matuszczak Damian – perkusja
13. Weber Teresa – perkusja
14. Dudek Natalia – flet
Rok 2012–
Cykl 6-letni
1. Fedoruk Jan – fortepian
2. Michalczak Anna – fortepian
3. Śmierzchała Katarzyna – fortepian
4. Wojciechowska Wiktoria – fortepian
5. Mazur Karolina – skrzypce
6. Półtorak Krystian – gitara
7. Przybyła Mateusz – gitara
8. Kubiak Klara – gitara
ROK 2013-
Cykl 6.-letni
1. Bielaszewski Robert – trąbka
2. Chwałkowski Maksymilian -klarnet
3. Dudek Wiktoria – fortepian
4. Klaus Anna -fortepian
5. Kurlus Wiktoria – fortepian
6. Pazdon Adam – fortepian
7. Wróbel Jagoda -fortepian
Cykl 4.-letni
1. Adamczak Agnieszka wiolonczela
2. Ceglarek Julia perkusja
3. Marchwicki Jacek -saksofon
4. Modrzyk Kamil – klarnet
5. Szulc Agata – skrzypce
6. Śmierzchała Michał – perkusja
Rok 2014
Cykl 6.-letni
1. Brandebura  Piotr – perkusja
2. Buda Aleksandra – wiolonczela
3. Gajdecka Alicja – wiolonczela
4. Gaweł Aleksandra – akordeon
5. Grina Weronika – fortepian
6. Janeczek Julia – flet
7. Kaczmarek Robert – fortepian
8. Kluj Bartosz – skrzypce
9. Kubiak Michał – trąbka
10. Lauba Olga – flet
Cykl 4.-letni
1. Bronowicka Aleksandra – akordeon
2. Ginter Agnieszka -tenor
3. Kamińska Monika -flet
4. Szaferska Beata – róg
5. Szuwarski Robert – akordeon
6. Szuwarska Urszula -klarnet
7. Śmiertelny Michał fortepian
8. Zieliński korneliusz -skasofon
Rok 2015
Cykl 6.-letni
1. Bok Jakub – fortepian
2. Brambor Nelly – skrzypce
3. Ciepielewska Marcelina – skrzypce
4.  Dąbrowski miłosz – akordeon
5. Falkowska Ewelina – fortepian
6. Hajduk Jakub – fortepian
7. Kurasińska Olga – fortepian
8. Szulc Zofia -fortepian
9. Śliwa Julia – fortepian
10. Ślozowska Patrycja – akordeon
11. Woźniak Dawid – perkusja
12. Woźniak Jan – perkusja
13. Zieliński Maciej – fortepian
Cykl 4.-letni
1. Bielaszewski Robert – trąbka
2. Cajza Marcin – róg
3. Dopierała Wiktoria – skrzypce
4. Klaus Anna – fortepian
5. Knobel Kamil – trąbka
6. Kubiak Maciej – klartnet
7. Miebs Weronika – fortepian
8. Molenda Małgorzata – klarnet
9. Nowiński Marcin – tenor
10. Ratajczak Milena – perkusja
11. Szczeszek Milena – fortepian
12 Śliwa Natalia – róg