Plan zajęć na rok 2020/2021

PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Podany poniżej plan jest propozycją i może ulec drobnym zmianom na wniosek rodziców.
CYKL SZEŚCIOLETNI:

KL.I c.6

 

     Pani Lidia Duda sala 2.02 II p.

Poniedziałek 16:15-17:00 rytmika
Wtorek 13:30-15:00 rytmika i kształcenie słuchu
Na zajęcia należy zabrać zeszyt nutowy, ołówek, gumkę, klej, strój do ćwiczeń, baletki (NIE BALERINKI);

Klasa II gr.1

c.6

Pani Lidia Duda      sala 2.02 II p.

Poniedziałek 14:35-15:20 zespół rytmiczny
15:25-16:10 rytmika
Środa:  13:30-15:00 kształcenie słuchu i rytmika
Na zajęcia należy zabrać zeszyt nutowy, ołówek, gumkę, klej, strój do ćwiczeń, baletki (NIE BALERINKI);

KL.II gr. 2

c.6

Pani Lidia Duda      sala 2.02 II p.

Poniedziałek: 13:45-14:30  rytmika
14:35-15:20 zespół rytmiczny
środa : 15:10- 16:4o rytmika i kształcenie słuchu

Na zajęcia należy zabrać zeszyt nutowy, ołówek, gumkę, klej, strój do ćwiczeń, baletki (NIE BALERINKI);

KL.III

c.6

  Pani Lidia Duda sala 2.02 II p.

poniedziałek: 17:05-17:50 rytmika
17:55-18:40 zespół rytmiczny
Wtorek : 15:10-16:40 rytmika i kształcenie słuchu

Na zajęcia należy zabrać zeszyt nutowy, ołówek, gumkę, klej, strój do ćwiczeń, baletki (NIE BALERINKI);

KL.IV

c.6

 Pani Hanna Malicka sala 1.06

poniedziałek 15:10-15:55 kształcenie słuchu
środa 15:25-16:10 kształcenie słuchu

Pani Magdalena Rugała sala 1.05

audycje muzyczne

czwartek 16:40-17:25

Na zajęcia należy zabrać zeszyt w kratkę, długopis, ołówek
i gumkę.

KL.V

c.6

 Pani Hanna Malicka sala 1.06

Poniedziałek: 16:00-16:45
Środa 16:15-17:00
Na zajęcia należy zabrać zeszyt nutowy, ołówek i gumkę.
Pani Magdalena Rugała sala 1.05
audycje muzyczne

czwartek 15:50-16:35
Na zajęcia należy zabrać zeszyt w kratkę, długopis, ołówek
i gumkę.

KL.VI

c.6

Pani Hanna Malicka sala 1.06

Poniedziałek: 18:25-19:10
Środa; 18:45-19:30
Na zajęcia należy zabrać zeszyt nutowy, ołówek i gumkę
Audycje  muzyczne Pani Magdalena Rugała, sala 1.05
środa 17:40-18:25
Na zajęcia należy zabrać zeszyt w kratkę, długopis, ołówek
i gumkę.

CHÓR Pani Hanna Malicka sala kameralna

poniedziałek 16:50-18:20

obowiązkowy dla uczniów klas- IV-VI c.6 oraz II-IV c.4

nie obowiązuje uczniów, którzy uczestniczą w orkiestrze dętej, zespole akordeonowym, zespole trąbkowym, zespole wokalnym, zespole perkusyjnym i innych zespołach.

 

ORKIESTRA DĘTA Pani Julia Ogrodnik

czwartek: 17:30-19:30-  aula duża

 

 

CYKL CZTEROLETNI:

KL.I 

c.4

Pani Lidia Duda   sala 1.05

Wtorek 16:50-17:35 kształcenie słuchu
Środa:  16:50-17:35 kształcenie słuchu
Na zajęcia należy zabrać zeszyt nutowy, ołówek i gumkę.

KL.II

c.4

Pani Lidia Duda   sala 1.05
Poniedziałek: 18:45-19:30
Wtorek 17:40-18:25
Pani Magdalena Rugała audycje muzyczne
wtorek 16:45-17:30
Na zajęcia należy zabrać zeszyt nutowy, ołówek i gumkę.
KL. III

c.4

Pani Hanna Malicka sala 1.06
Poniedziałek: 14:20-15:05
Środa: 17:05-17:50
Na zajęcia należy zabrać zeszyt nutowy, ołówek i gumkę.
Pani Magdalena Rugała audycje muzyczne, sala 1.05
środa 16:00-16:45
KL. IV

c.4

Pani Hanna Malicka sala 1.06
Poniedziałek: 19:15-20:00
Środa: 17:55- 17:40
Na zajęcia należy zabrać zeszyt nutowy, ołówek i gumkę.
Audycje muzyczne: p. M. Rugała sala 1.05
Środa: 16:50-17:35
Na zajęcia należy zabrać zeszyt w kratkę, długopis, ołówek
i gumkę.
   CHÓR Pani Hanna Malicka sala kameralna

poniedziałek 16:50-18:20

obowiązkowy dla uczniów klas- IV-VI c.6 oraz II-IV c.4

nie obowiązuje uczniów, którzy uczestniczą w orkiestrze dętej, zespole akordeonowym, zespole trąbkowym, zespole wokalnym, zespole perkusyjnym i innych zespołach.

 

ORKIESTRA DĘTA Pani Julia Ogrodnik

czwartek: 17:30-19:30-  aula duża

ZAJĘCIA WSPOMAGAJĄCE Z KSZTAŁCENIA SŁUCHU, Pani Hanna Malicka, sala 1.06
środa 13:25-13:55
środa 14:50-15:20
środa 19:30-20:00