Sala koncertowa

ZAPRASZAMY

Zapraszamy na koncerty:

12 kwietnia czwartek godzina 18:00 Koncert fortepianowy Jagody Stachowiak
Jagoda Stachowiak to tegoroczna absolwentka klasy fortepianu mgr Barbary Jarantowskiej, zaprzyjaźnionej z naszą szkołą pedagog fortepianu. Absolwenci i uczniowie Pani Jarantowskiej niejednokrotnie prezentowali się z dużym powodzeniem na naszej estradzie.

19 kwietnia czwartek  godzina 18:00  Koncert zespołu „Łaniki”

Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Pieśni i Tańca „Łaniki” powstał w 1990 roku z inicjatywy kierownictwa Zespołu Pieśni i Tańca „Łany” przy Akademii Rolniczej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy). Przez 20 lat pracował pod kierownictwem Renaty Kaszubkiewicz.Kultywowanie i szerzenie polskiego folkloru wśród dzieci i młodzieży, jej rozśpiewanie i roztańczenie oraz uwrażliwienie na piękno muzyki ludowej, ruchu i gestu to cele działalności „Łaników”.Zasadniczym obszarem zainteresowań twórczych zespołu jest polski folklor ze szczególnym uwzględnieniem regionu Wielkopolski, a w najmłodszej grupie wiekowej inscenizacje popularnych bajek dla dzieci.Program zespołu obejmuje tańce narodowe i suity regionalne, w których pieśni, tańce
i obrzędy przeplatają się wzajemnie, tworząc żywe i barwne widowisko.Zespół uczestniczył w międzynarodowych spotkaniach folklorystycznych między innymi w Grecji, Czechach, Szwecji, Finlandii, Włoszech, Bułgarii, Węgrzech.Członkami zespołu są dzieci i młodzież od 6 do 18 lat.

23 kwietnia 2018r. poniedziałek godzina 17:00 „Koncert Debiutów” – popis klas pierwszych.

 

Sala koncertowa liczy 225 miejsc. Dysponujemy nowoczesną aparaturą nagłośnieniową oraz znakomitymi warunkami akustycznymi.  Sala udostępniana jest NIEODPŁATNIE na wydarzenia muzyczne i kulturalne, na podstawie Umowy nieodpłatnego użyczenia sali. Wydarzenia nie mogą generować dochodu i są bezpłatne dla odbiorców.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu 68 38 66 002 lub maila sekrpsm@wp.pl

 

Poniżej wykaz imprez, które odbyły się w sali koncertowej.

Koncerty 2017/2018

Koncerty 2016/2017

Koncerty 2015/2016

Koncerty 2014/2015